Wizualny Nadzór 6

Polityka Prywatności

Naszym klientom zapewniamy komfort i pełne Bezpieczeństwo podczas wymiany korespondencji i zakupów.Jak wygląda
1.
Niniejsza polityka prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkownika, które służą realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną, przez:
MM Studio Maciej Piwko, z siedzibą w Świdniku, 21-040 Modrzewiowa 16/18, NIP 712-286-05-52.

2.
Dane przekazywane w trakcie korespondencji wykorzystujemy tylko i wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.

3.
Dane nie są wykorzystywane do celów marketingowych.

4.
Dane nie są wykorzystywane do newsletterów.

5.
Danych nie udostępniamy podmiotom zewnętrznym.

6.
Przekazane przez Klienta dane osobowe, które otrzymujemy m.in. w trakcie składania zamówienia, wykorzystujemy tylko i wyłącznie w celu realizacji umowy sprzedaży, obsługi płatności i dostawy oraz do naszych kontaktów z Klientem. Danych nie udostępniamy osobom postronnym.

7.
Podczas pobytu na naszej stronie zbieramy informacje dotyczące statystyk odwiedzin. Pozwalają nam one ją ulepszać i zwiększać komfort korzystania.

8.
Nasza strona nie zapisuje plików Cookies.

Jak wygląda
1.
Naszym klientom zapewniamy pełne bezpieczeństwo podczas zakupów i wymiany korespondencji ze szczególnym uwzględnieniem prawa do ochrony prywatności.

2.
W tym celu gromadzimy niezbędne minimum informacji.

3.
Klient w każdym momencie ma prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do żądania informacji o treści przechowywanych danych na swój temat, jak również prawo do żądania zmiany, zablokowania lub usunięcia danych, sprostowania błędów, uzupełnienia, uaktualniania czy przeniesienia swoich danych.

4.
Przekazywane nam dane osobowe są strzeżone, a dostęp do nich mają tylko i wyłącznie pracownicy naszej firmy.

Zgoda. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

Dane nie są przetwarzane do celów marketingowych, ani innych niezwiązanych z obsługą zapytania.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Administratorem danych osobowych jest firma MM Studio Maciej Piwko 21-040 Świdnik ul. Modrzewiowa 16/18.